Náš tým

Zakladatel holdingu LEKVI GROUP, Victor Lekhman

studoval na Murmanském matematickém lyceu, vystudoval střední školu ve škole na ruském velvyslanectví ve Vietnamu, kam se přestěhoval se svou rodinou. Současně studoval kurz jazykové přípravy na American College. V roce 2004 nastoupil na University of New York v Praze na fakultu  Business Administration, kterou úspěšně dokončil. Jako student přemýšlel o zahájení podnikání a v roce 2007 založil společnost Lekvi poskytující komplexní služby cizincům v České republice.

NÁŠ TÝM

Lekvi je týmem stejně smýšlejících nadšenců, odborníci ve svém oboru, kteří mají rádi svou práci, a pro něž neexistují žádné neřešitelné problémy.


COMPANY MANAGEMENT

Firaz Muinov, CEO: «Jsme úspěšní díky našim klientům a pertnerům. Slibujeme, že i během dalších desíti let budeme neustále zlepšovat kvalitu naší práce».

Firaz Muinov – výkonný ředitel
Email: muinov@lekvi.cz
 

ODDĚLENI PRODEJE NEMOVITOSTÍ

Ekaterina Hischenko – vedoucí oddělení
Email: hischenko@lekvi.cz

Viktoria Kalimbet - prodejce
Email: kalimbet@lekvi.cz

Andrey Levin – prodejce/b2b manager
Email: levin@lekvi.cz  

LEKVI&NIELSEN (vizová a právní podpora)

Efim Pozdnyakov – vedoucí oddělení
Email: pozdnyakov@lekvi.cz

TELEMARKETING

Ilya Borovikov  - vedoucí odděleni
Email: borovikov@lekvi.cz

LEKVI ACCOUNTING (účetnictví)

Madina Nurmatova – vedoucí odděleni
Email:  nurmatova@lekvi.cz  

PROPERTY MANAGEMENT (správa rezidenční nemovitostí)

Dmitry Fedorov – vedoucí oddělení
Email: fedorov@lekvi.cz

LEKVI FACILITY MANAGEMENT (správa komerční nemovitostí)

Pavel Zahrádka - vedoucí oddělení
Email: zahradka@lekvi.cz